Prvomájové líbání v třešňovém sadu pod rozhlednou

Spolek Kaňkovské sedlo již podruhé připravil v sadu pod rozhlednou Havířská bouda program, při kterém měly možnost přítomné páry políbit se pod rozkvetlým třešňovým stromem. Příroda letos byla rychlejší, květy opadaly, ale jakoby zázrakem se uplakané deštivé počasí proměnilo. Celé odpoledne zářilo slunce a přálo tak více než sto padesáti účastníkům, kteří obdivovali zpěv známé české sopranistky Jany Štěrbové, hudební skupinu Laura pana Ryšánka a loutkové divadlo Kozlík. Fotogalerie přibližuje pohodovou atmosféru prvního květnového dne.

Jsme rádi, že Hlízovský unikátní spolek mohl podpořit svou účastí hlavní organizátory Petru Vášovou a Jaroslava Vebera, kteří celý program připravili a financovali za přispění spolku KHnet.info, z.s.