Lampionový průvod, malování betlému

V pátek 11. listopadu se sešli v kulturním domě děti spolu s rodiči i prarodiči a společně jsme malovali betlém. Bílé figuríny se během odpoledne oživily veselými barvami.
Přípravy na slavnostní představení betlému veřejnosti 14. prosince se blíží ke konci. Srdečně vás zveme, připravujeme i doprovodný program. 🙂
Po setmění se naše řady rozrostly o další děti i dospělé a do Hlízova přijel sv. Martin na koni. Připomněl legendu, která je s ním spojená a vedl průvod více než 60 účastníků po trase značené rozsvícenými svíčkami.
Z nebe sice nepadaly sněhové vločky, drobně mžilo, ale rozsvícené lampiony mile prozářily zamračený večer. Na konci cesty čekalo překvapení. Hodná čarodějnice, která rozdávala dětem i dospělým perníčky.
Děkujeme mateřské škole Hlízov a přátelům ze spolku Kaňkovské sedlo za obětavou pomoc při realizaci naší akce.