Adventní trh a tradiční zpívání koled 12. prosince 2018

Srdečně Vás zveme na  malý adventní trh a zpívání koled ve středu 12.12.2018 od 17:45 hodin v parku “V Břízkách” před domem s chráněnými byty v Hlízově.

Od 17:45 hodin se otevře malý adventní trh, kde své výrobky nabídnou k prodeji spolky HUS a Malíňačky, dále se budou prezentovat děti z Hlízova, K. Šimková a N. Česalová.

V 18 hodin společné zpívání koled v rámci celostátní akce „Česko zpívá koledy“ s Darjou Plechatovou a sborem dětí z Hlízova a Starého Kolína, hudební doprovod Jitka Smejkalová. V TOMTO ODKAZU naleznete zpěvník koled, které budeme letos zpívat.
Drobné občerstvení zajištěno, těšíme se na Vás.

A samozřejmě odhalíme i betlém.

2 thoughts on “Adventní trh a tradiční zpívání koled 12. prosince 2018”

1. Dobry den, ja chci jenomvědět kdy bude další pochoďák minule tobylo dobri dobra organizace. bavi mně jezdit na kole tak udělame akci nějakou třeba