Jarní putování 4.6.2016_pozvánka

Jarní putování se sv. Jakubem

pochod/cyklovýlet okolím Kaňkovských vrchů

1. ročník

Akce je úspěšně za námi, zhodnocení akce, statistiky, fotogalerii naleznete v samostatné rubrice – klikněte ZDE

Smyslem nové společné akce není prioritně počet absolvovaných kilometrů, ale tímto Vám ve spolupráci s ostatními spolky nabízíme jedinečnou možnost navštívit místa, která jsou veřejnosti jinak nepřístupná. Kostely a kaple na trasách budou tento den pro Vás otevřené a určitě stojí za to, abyste jim věnovali při svém putování pozornost.

Termín
sobota 4. června 2016. Podrobnosti o programu najdete ZDE.12767846_1125681967442890_1129346387_o

Pořadatel
Hlízovský unikátní spolek
Spolupracují:
Kaňkovské sedlo, z.s.
Libenický okrašlovací spolek
Spolek Malíňačky
Starokolínský okrašlovací spolek

Trasy
6 v délkách 10 – 20 km. Jsou průjezdné i s kočárky, vhodné pro turistiku i cykloturistiku.

Start: Hlízov – kulturní dům, 8:30 – 13:00
Odkaz na mapy tras  ZDE
Cíl: Hlízov – kulturní dům, 12:00 – 17:00

Startovné
20,- Kč.
Na startu každý obdrží popis trasy a tatranku, v cíli diplom.

Zajímavosti na trasách
V obcích, kterými povedou trasy (Malín, Hlízov, Starý Kolín, Libenice, Grunta, Kaňk), budou otevřené kaple a kostely s možností prohlídky. V těchto kontrolních místech bude připravený program pro děti. Jedna trasa částečně povede po NS Stříbrná stezka – severní okruh.

Občerstvení
Z vlastních zásob, nebo v restauracích na trasách, v cíli možnost malého občerstvení.

Přihlášky
Vyplňují se na startu, není nutno zasílat předem. Ale předběžné info na mail určitě uvítáme, ať máme dost tatranek. 🙂

Hlízovský unikátní spolek
285 32 Hlízov